Спектакли

Я - КОТИГОРОШКО! І. Чваркова, О. Варун Билет ONLINE за 59 секунд Я - КОТИГОРОШКО! героїчна пригода Продолжительность: 1 година 10 хвилин Премьера 12.07.2015 Ближайшие показы:

Це героїчна казка про хлопця, що народився від горошинки та став справжнім лицарем, захисником своїх рідних і визволителем своєї землі від підступного чаклуна Змія.  Природа нагородила Котигорошка надзвичайною богатирською силою, відчайдушним серцем та щирою душею. Коли Змій, перетворившись на Діда-мандрівника, спалив хати у рідному селі хлопця та викрав його кохану Орисю, юний герой не роздумуючи вирушив у далекий путь, щоб знайти і подолати ворога. На дорозі зустрів він героїв-богатирів Вернидуба, Вернигору та Крутивуса, які стали його побратимами і допомогли перемогти страшне триголове чудовисько. 

 

Радимо до перегляду діткам не молодше 5 років

 

Режисер-постановник і автор сценографії - Олександр Варун

Художник - Оксана Кірсань

Художник по костюмах - Наталія Косенко

Композитор - Геннадій Гордельянов

Балетмейстер - Наталія Клішина

Фехтмейстер - заслужений артист України Олег Роєнко

Хормейстер - Ірина Шульга

Спектакль ведуть помічники режисера - Алла Білоус і Марина Шевченко

 
Днепродзержинский академический музыкально-драматический
театр им. Леси Украинки
 

Важно!

Открыта Новая сцена Академического музыкально-драматического театра им. Леси Украинки! Адрес Новой сцены: ул. Николая Лысенко, 24 (бывший ДК им. Горького). В октябре вы сможете увидеть на Новой сцене: спектакль киевской антрепризы "Преступление и наказание" с участием популярного артиста театра и кино Дмитрия Ступки - 14 октября в 19.00; концерт оркестра и солистов Театра им. Леси Украинки "В джазе не только девушки" - 20 октября в 18.30; сказку "Золотой цыпленок" - 21 октября в 11.00. Следите за репертуаром!