Спектакли

БОЖЕВІЛЬНА СІМЕЙКА, або МАЛЮК Музика Ю. Шевченка, п'єса А. Горіна, Е. Яворського за мотивами п'єси Ж. де Летраза Билет ONLINE за 59 секунд БОЖЕВІЛЬНА СІМЕЙКА, або МАЛЮК кумедне шоу з піснями, танцями та пострілами Продолжительность: 2 години 20 хвилин з антрактом Премьера 01.10.2015 Ближайшие показы:

«Bichon» - найпопулярніша  п’єса відомого французького драматурга, сценариста і режисера Жана де Летраза (Jean de Létraz) лягла в основу музичної вистави «Малюк» українських авторів А. Горіна і Едуарда Яворського, музику до якої написав сучасний український композитор Юрій Шевченко.

Написана ще в 1935 році п’єса «Bichon» користувалася неймовірним успіхом, була поставлена в Театрі Пале-Рояль, а згодом - на багатьох інших європейських сценах, екранізована в 1947 році, багато разів перекладена, зазнала безліч постановок на світових підмостках та ще й  досі цікава і режисерам, і публіці.

 Зворушлива історія кохання у витонченій упаковці пісень і танців, кохання, яке долає всі перешкоди, в тому числі і фінансові,  пронизана веселим духом безтурботності, доброго гумору і життєрадісності.   З чисто французьким гумором вона  трактує одвічні проблеми взаємовідносин батьків і дітей. Та головне – запрошує зануритись в атмосферу свята, у стихію театральної гри, фантазії та імпровізації.

 

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України - Віталій Денисенко

Художник-постановник - Наталя Тарасенко (м. Львів)

Музичний керівник - Ірина Шульга

Концертмейстер - Наталія Мороз

Балетмейстер - Наталія Клішина

 

Виставу ведуть помічники режисера Алла Білоус і Марина Шевченко

Днепродзержинский академический музыкально-драматический
театр им. Леси Украинки