Спектакли

ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ М. Старицький Билет ONLINE за 59 секунд ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ музична комедія на 2 дії Продолжительность: 2 години 20 хвилин Премьера 06.10.2016 Ближайшие показы:
Суббота Воскресенье
21.10.2017 12.11.2017
П’єса «За двома зайцями»  стала популярною і відомою одразу після її першої постановки у 1883 році  та залишається такою і донині.  З винятковою майстерністю Михайло Старицький переробив малосценічний твір Івана Нечуя-Левицького «На Кожум’яках» в першокласний театральний «бестселер».
Колоритний гумор, кумедні типажі, динамічний сюжет зробили «комедію із міщанського побиту з співами і танцями» справжнім народним хітом. Популярності п’єсі додав і культовий однойменний фільм 1961 року з неперевершеними Олегом Борисовим і Маргаритою Кринициною у головних ролях.
Відтепер історія женихівства київського цирульника Свирида Петровича Голохвостого, у якого «в галавє завсегди такий водеволь, што только мерсі», втілена і на сцені нашого театру. 

Режисер-постановник - Олександр Варун 
Художник-постановник - Ірина Кохан 
Композитор - заслужений артист України Валентин Талах 
Диригент - Євген Куров
Балетмейстер - Наталія Клішина
Хормейстер - Ірина Шульга 
Тексти пісень - заслужений артист України Віктор Коломієць 
Помічники режисера - Алла Білоус, Марина Шевченко 
У виставі зайняті артисти драми, балету, оркестру

 

Вистава "За двома зайцями" - переможець Фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я "Січеславна -2017" в номинації "Краща музична вистава"

ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:
Днепродзержинский академический музыкально-драматический
театр им. Леси Украинки
 

Важно!

Открыта Новая сцена Академического музыкально-драматического театра им. Леси Украинки! Адрес Новой сцены: ул. Николая Лысенко, 24 (бывший ДК им. Горького). В октябре вы сможете увидеть на Новой сцене: спектакль киевской антрепризы "Преступление и наказание" с участием популярного артиста театра и кино Дмитрия Ступки - 14 октября в 19.00; концерт оркестра и солистов Театра им. Леси Украинки "В джазе не только девушки" - 20 октября в 18.30; сказку "Золотой цыпленок" - 21 октября в 11.00. Следите за репертуаром!