Спектакли

НАТАЛКА ПОЛТАВКА І. Котляревський Билет ONLINE за 59 секунд НАТАЛКА ПОЛТАВКА музична мелодрама на 2 дії Продолжительность: 2 години 10 хвилин Премьера 27.04.2017 Ближайшие показы:
Четверг
05.10.2017

Першою ластівкою української драми, праматір’ю українського театру, вічно молодою, чарівною своєю простотою називали корифеї п’єсу Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Це і справді дивовижний твір, що переміг простір і час, та й досі не розкрив до кінця усіх своїх таємниць.

В чому ж секрет двовікового сценічного успіху «Наталки Полтавки»? Які генетичні коди скриваються в її  наївному сюжеті? І чи здатна ця знакова п’єса і досі вести на рівних діалог з нашим буремним сьогоденням?

 Здатна і повинна, - вважає режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков. Майже три місяці велася в театрі велика підготовча робота, прискіпливі пошуки сценографічного рішення, репетиції оркестру, що буде виконувати прекрасну музику Миколи Лисенко, глибоке занурення режисера і акторів в колоритні тексти Котляревського, постановка оригінальних хореографічних номерів, напружена робота педагога по вокалу з солістами і хором, створення унікальних декорацій і костюмів…

Якою ж буде ця вистава Театру ім. Лесі Українки?  Що нового і важливого  дізнаємося з класичної хрестоматійної «Наталки Полтавки»? Відповіді отримаємо дуже скоро, бо незабаром – прем’єра!     

 

 

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков

Диригент–музичний керівник - Євген Куров

Художник-постановник - Ірина Кохан

Хормейстер - Ірина Шульга

Балетмейстер - Наталія Клішина

Концертмейстер - Наталія Мороз

Асистент режисера - Ірина Чваркова

 

Спектакль ведуть помічники режисера Алла Білоус і Марина Шевченко

ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:
Днепродзержинский академический музыкально-драматический
театр им. Леси Украинки