АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Loading Події

« Всі Події

  • Подія відбулася.
Б. Даті

33-й (Кабаре)

19 Травня 16:00

Деталі

Дата:
19 Травня
Час:
16:00
Жанр:
Мітки:
,
Квитки ONLINE
Вартість квитків: 50 150 грн.
США, Новий Орлеан, Театральна компанія Big Empty Barn

Бремнер Даті

33-й (Кабаре) 

Музична моновистава

 Англійська мова (субтитри)
1 година 10 хвилин (без антракту)

«33-й (Кабаре)»  вільно базується на долі знаменитого берлінського клубу «Ельдорадо», де в 20-х роках минулого століття збиралися люди нетрадиційної сексуальної орієнтації.  У ньому регулярно виступали Марлен Дітріх, Клер Вальдофф і провідний німецький джаз-бенд  Weintraub Syncopators. Після встановлення нацистського режиму в січні 1933 року Герман Герінг наказав закрити в Берліні всі гей-клуби і кабаре. Клуб  «Ельдорадо»  був розгромлений. Після чого будівлю  захопили нацисти і використовували  як свій штаб.
В розгромленому Театрі Кабаре актор падає на темній сцені. Коли з’являється світло, він розуміє, що залишився один в пустому театрі. Його друзі та колеги заарештовані новою владою. Залишились лише їхні чудові костюми. Щоб уникнути такої ж долі і вижити, актор нібито повинен бігти, зникнути під покровом ночі, але через розбиті двері до театру зайшли глядачі. Вони здивовані і уражені. Тож актор, відчуваючи себе зобов’язаним, використовує всі свої таланти, щоб самотужки відтворити веселе шоу. Комік, Танцівниця, Співак-травесті та інші артисти з  його трупи  ніби оживають у його відтворенні.
У виставі в живому виконанні прозвучать дев’ять пісень тієї буремної епохи, які вже стали класикою – пісні Курта Вейля, Фрідріха Холландера, Ноеля Кауарда.

Цю виставу побачили глядачі у містах Північної Америки і Європи, вона учасник і дипломант міжнародних театральних фестивалів США, Великобританії, Німеччини,  Арменії, України

Автор і виконавець – Бремнер  Даті
Оригінальна постановка – Дейв  Доусон
Режисер відновлення – Джозеф  Фурнарі
Костюми – Вероніка Рассел
Літературна обробка – Каролін  Рассел-Кінг і Роб Бернс
Оригінальна хореографія – Джулі  Томайно і Трейсі Дарін