ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ

Завантаження Події
Це подія пройшло.

АФІША

Уявіть: чоловік, власник квартири, чекає на свою дружину. У двері дзвонить гість, зовсім незнайомий чоловік, і каже, що він – далекий родич дружини господаря. Такого родича дружини господаря ніхто не знає, і його це дуже бентежить. Але… Незабаром гість заявляє, що не лише далекий родич дружини господаря, а й він її чоловік. Інтрига закручується у вузол, який обов’язково треба розплутати… Глядачі завжди радіють появі яскравих комедій. “Чоловік моєї дружини” – саме та комедія, яка змусить глядачів забути про все.

Уявіть: чоловік, власник квартири, чекає на свою дружину. У двері дзвонить гість, зовсім незнайомий чоловік, і каже, що він – далекий родич дружини господаря. Такого родича дружини господаря ніхто не знає, і його це дуже бентежить.

Але… Незабаром гість заявляє, що не лише далекий родич дружини господаря, а й він її чоловік. Інтрига закручується у вузол, який потрібно розплутати.

Глядачі завжди радіють появі по-справжньому яскравих комедій. “Чоловік моєї дружини” – саме та комедія, яка змусить глядачів забути про все.

Go to Top