АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Loading Події

« Всі Події

 • Подія відбулася.

Квiтка

19 Лютого 18:30

Деталі

Дата:
19 Лютого
Час:
18:30
Жанр:
Мітки:
,
Квитки ONLINE

Місце проведення

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки
пл. 250-річчя міста, 2
51925, м. Кам’янське, Ukraine
Телефон:
(068) 68 07 430

Мюзикл на 2-і дії

  • Вистава про українку народжену в Америцi – Квiтку Цiсик.

Талановита спiвачка багато зробила для розвитку та популяризацiї української музики в свiтi та рано пiшла з життя вiд раку молочної залози. Голос Квiтки Цiсик представляв найуспiшнiшi американськi компанiї, спiвачка майстерно працювала у рiзних музичних стилях та записала 2 диски українських пiсень. “You lite up my life” – пiсня, яку Квiтка виконала для фiльму, була вiдзначена премiєю “Оскар” у категорiї “Краща пiсня до фiльму”.

Записи Квiтчиних пiсень є еталоном виконання української пiснi. У виставi дивовижно поєднанi українська музика та американський колорит, джаз дiлових кварталiв та лiрика українських пейзажей.

Хореографiя та вокал додають динамiки знайомим мелодiям у виконаннi оркестру пiд керiвництвом Олександра Кулiшова. Виконавиця головної ролi – Леся Задорожна, солiстка Днiпропетровського театру Опери та балету, Лауреат мiжнародних конкурсiв: “Коломийка”(гран-прi), Сiчеславна 2011(гран-прi), Сiчеславна 2013 (краща жiноча роль у музичнiй виставi).

Балетмейстр – постановник вистави – лауреат мiжнародних хореографiчних конкурсiв в Українi, Польшi, Iспанiї Тетяна Проскурякова.

   • балетмейстр – Тетяна Проскурякова,
   • солістка – Леся Задорожна,
   • диригент – Олександр Кулішов