loader image
АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР
ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

M O Z A R T

Завантаження Події

АФІША

Моцарт – він у кожного свій. Для когось легкий, світлий, іскристий. Для когось складний, глибинний, багатозначний. Для когось містичний, космічний, геніальний. Для когось – улюблений рингтон.

Беззаперечним залишається одне: музика Моцарта – це всесвіт, який захоплює, окрилює, надихає. Знавці радять: якщо у вас радість – слухайте Моцарта, якщо у вас проблеми – слухайте Моцарта. А вчені досі досліджують так званий «ефект Моцарта», теорію, за якою прослуховування музики великого композитора розвиває просторову уяву та підвищує рівень IQ.

Концертна програма «MOZART» у віртуозному виконанні камерного складу оркестру театру під управлінням заслуженого артиста України Олександра Володіна – це чудова нагода долучитися до магії творчості генія. Увертюри до найвідоміших опер, фортепіанні та скрипкові концерти, рондо, квінтети, симфонія та інші шедеври сплетуть вигадливе мереживо емоцій. Несподівані і вражаючі факти про життя Вольфганга Амадея Моцарта дозволять наблизитися до витоків його творчості.

Отже, яким би не був саме ваш Моцарт, тут ви його знайдете. Приходьте, слухайте, відпочивайте, досліджуйте, надихайтеся, а головне – насолоджуйтеся!


Автор ідеї – заслужений артист України Олександр Володін
Режисер-постановник – Ігор Азаров
Автор сценарію – Тетяна Поліщук
Ведучий – Сергій Винокуров
Go to Top