АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Loading Події

« Всі Події

  • Подія відбулася.

Національний академічний ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”

5 Жовтня 19:00

Деталі

Дата:
5 Жовтня
Час:
19:00
Жанр:
Мітки:
,
Квитки ONLINE

Місце проведення

НОВА СЦЕНА Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки
Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки, НОВА СЦЕНА, вул. Миколи Лисенка, 24
51925, м. Кам’янське, Ukraine
Телефон:
(068) 68 07 430, (096) 03 45 463

Івано-Франківський національний академічний ансамбль пісні і танцю “Гуцулія

Сьогодні колектив Гуцульського ансамблю пісні і танцю набув широкої популярності серед шанувальників народного мистецтва як на Україні, так і далеко за її межами. Істинна професійна довершеність присутня у всьому: від розкоші барвистих костюмів до найтоншого жесту танцюриста. Завжди продумані яскраві наряди, багаті неймовірної краси вишивкою, потребують нелегкої та кропіткої праці, душевного натхнення, глибоких знань української фольклорної спадщини. Саме тому костюми артистів – це не просто сценічне вбрання – це витвори мистецтва, які глибоко вражають уяву глядача.

Керує цим самобутнім колективом відомий музикант, диригент, Народний артист України, професор, Петро Князевич.

Артисти Національного Гуцульського ансамблю пісні і танцю “ГУЦУЛІЯ” зберегли найціннішу рису – вони справжні…Справжні у своїй любоі до мистецтва, до Рідного краю, якому присвятили усю творчість, ціле життя. Напевне, у цьому і полягає феномен істинного визнання Національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» – перлини Карпатського краю.

За 70-літню творчу діяльність Національний акдемічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю здійснив понад 50 тис. концертів та неодноразово отримував високу фахову оцінку української та зарубіжної преси, мистецьких кіл України. Мистецтво рідного краю колектив презентував в Англії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Італії, Канаді, Грузії, Азербайджані і ін.