АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Loading Події

« Всі Події

  • Подія відбулася.
А. Вівальді

Пори року

26 Жовтня 18:00

Деталі

Дата:
26 Жовтня
Час:
18:00
Жанр:
Мітки:
,
Квитки ONLINE

Місце проведення

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки
пл. 250-річчя міста, 2
51925, м. Кам’янське, Ukraine
Телефон:
(068) 68 07 430

Чотири концерти для скрипки з оркестром у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Олександра Володіна
и струнної групи оркестру
Тривалість – 1 година 10 хвилин
Прем’єра відбулася – 26.10.2018

Кажуть, що «Пори року» Антоніо Вівальді – це музика, яка зійшла з небес. Хтозна, може і справді ангели наспівували венеціанському маестро його знамениті музичні теми.
Створена триста років тому, за часів, коли в європейській культурі панував стиль бароко, ця музика, тим не менш, ідеально збіглася з нашим часом. Проста, яскрава, емоційна, ритмічна, вона відразу лягає на слух і ніби випромінює гармонійне світосприйняття, вона немов просякнута симпатією до людини.
Свою восьму за рахунком збірку музичних творів Вівальді назвав «Досвід гармонії і винахідливості» і включив в неї 12 віртуозних скрипкових концертів. Перші чотири з них носять назву «Весна», «Літо», «Осінь» і «Зима». Сьогоднішня виконавська практика об’єднала ці твори в цикл «Пори року».
Це справжні живописні полотна, на яких звуками оркестру відображена вся палітра природних фарб: дзюрчання струмків, спів птахів, грім, шелест листя, шаленство снігових вихорів …
Але зміст усіх частин, звичайно ж, не обмежується тільки природним сюжетом. Музичні образи викликають асоціації з чимось більш тонким і глибоким. Це, безсумнівно, ще й фреска людського життя – від народження до смерті.
Всі чотири концерти із циклу «Пори року» входять до золотого репертуару будь-якого скрипаля-віртуоза.
В програмі, яку Театр ім. Лесі Українки пропонує любителям музики, можна буде не тільки насолодитися виконавською майстерністю Олександра Володіна, але й дізнатися більше про рудого священника маестро Вівальді, зануритися в атмосферу Венеції початку 18-го століття, почути сонети, складені самим композитором в якості епіграфа до кожного концерту.