АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Loading Події

« Всі Події

  • Подія відбулася.

Різдвяний сувенір

7 Січня 17:30

Деталі

Дата:
7 Січня
Час:
17:30
Жанр:
Мітки:
Квитки ONLINE

Концерт театру пісні “Джерела”

Театр пісні DZHERELA живе на сценах України більше 12-ти років. П`ять талановитих артистів: Андрій Попруга, Ольга Токар, Катерина Музіпова, Юлія Романенко та Анна Хижняк – дарують глядачеві драйвовий настрій та життєдайний запал молодості.

В арсеналі квінтету вже більше сотні музичних творів, декілька комплектів яскравих сценічних костюмів, незліченні поїздки, концерти та фестивалі, кліпи, участь у популярних телепроектах.

Українські пісні у виконанні артистів Театру пісні DZHERELA лунали в багатьох країнах світу, навіть у таких екзотичних, як Єгипет, Ізраїль, Азербайджан! На днях Гімн України, заспіваний ними біля Піраміди Хеопса, зробив реальний вибух у мережі Фейсбук , а участь в телепроекті «Х-Фактор» із дуже несподіваною для «українського народного гурту» піснею, довів, що «Джерела» безумовно вважаються ведучим музичним колективом України, на який рівняються, якого варто наслідувати.

А під час концертів Театру пісні DZHERELA лунають найкращі українські народні пісні, стало присутній потужний драйв сучасних творів в оригінальних обробках, багато інтерактиву, спілкування з глядачем. Концерт сприймається як яскравий, емоційний вибух музики, слова, щирості та емоційного задоволення цим чудовим мистецтвом.