Танцювальний Майстер-клас

Завантаження Події
Це подія пройшло.

АФІША

Купити квиток можна за телефоном (067) 140-27-39

або за годину до початку майстер-класу у касі Нової сцени.

Запрошуємо на ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС «СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ CHOREOGRAPHY» для дітей віком від 8 до 18 років!
Майстер-клас проводять Матухно Родіон Геннадійович та Бєлікова Дар’я Вадимівна – артисти балету Академічного музично-драмтичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського.
Учасники майстер-класу зможуть поєднати приємне з корисним – отримають знання і практичні навички, як підтримувати своє фізичне та емоційне здоров’я за допомогою танцювальної терапії і долучаться до фінансового збору для наших захисників.
Дата події: 21 травня
Місце: Нова сцена Театру ім. Лесі Українки (колишній ПК ім. Горького, вул. м. Лисенка, 24)
Вартість: 100,00 грн.

Заняття будуть проводитися у двох вікових групах:
– 8-12 років – з 16:00 до 17:15;
– 13-18 років – з 17:30 до 18:45.

 

Частину зібраних коштів буде перераховано на підтримку ЗСУ!

 

          Родіон Матухно навчався у Київському університеті культури і мистецтв. Має значні досягнення у спортивно- бальних танцях, якими займається ще з дитинства. Також він має багатий досвід участі у всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах із сучасної хореографії. Сьогодні Родіон успішно поєднує роботу в театрі з викладанням класичного танцю у Лівобережній школі мистецтв.
          Дар’я Бєлікова здобуває другу вищу освіту у Київському університеті культури на кафедрі сучасного танцю. Вона є випускницею Зразкового колективу студії сучасної хореографії «Стиль життя». Має чималий досвід роботи з дітьми у хореографічних колективах (6 років), участі у всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Зараз Дар’я допомагає дітям розвинути свої танцювальні здібності у студії сучасної хореографії «Dance Time» Творчої майстерні «Гармонія» Театру ім. Лесі Українки.

Go to Top