АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Loading Події

« Всі Події

  • Подія відбулася.

Театр – все моє життя

12 Квітня 17:00

Деталі

Дата:
12 Квітня
Час:
17:00
Жанр:
Мітки:
Квитки ONLINE

Місце проведення

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки
пл. 250-річчя міста, 2
51925, м. Кам’янське, Ukraine
Телефон:
(068) 68 07 430

Вечір-концерт,

присвячений 80-річчю головного режисера Театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Чулкова.

Свою долю з нашим містом Сергій Анатолійович пов’язав в 1990-му році. До цього були роки навчання в Ленінградському державному інституті театру, музики і кінематографії, де режисерську майстерність нашому  майбутньому головному режисеру викладав легендарний Георгій Товстоногов. Потім були  роки роботи в декількох театрах Росії, Казахстану, України.

Ну а тут, в Кам’янському, режисер кинув якір надовго. Ось уже майже 30 років, яка б погода не стояла за бортом, він впевнено тримає штурвал нашого театрального корабля. З ним нашій театральній команді не страшні ні бурі, ні шквали, ні рифи. Тому що ми віримо нашому капітану. Його інтуїції і художньому смаку,  його ерудиції, досвіду і професіоналізму, його здоровому глузду і таланту організатора.

На цьому вечорі ви зможете дізнатися багато цікавих та несподіваних фактів із життя режисера, у режимі «вільний мікрофон» задати Сергію Чулкову будь-які питання і отримати  відповіді, та разом з ювіляром насолодитися його найулюбленішими концертними номерами.

 

Режисер-постановник вечора – заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун

Художник – Алла Михальчук

Диригент – Євгеній Куров

Балетмейстер – Наталія Клішина

Хормейстер – Ірина Шульга

Ведучі вечора-концерту – заслужені артисти України Олег Волощенко і Марина Юрченко

В концерті візьме участь весь творчий склад театру: артисти драми, балету, оркестру.