loader image
АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР
ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Цілую. Леся

Завантаження Події

АФІША

На Дніпропетровщині відбудеться фестиваль-конкурс на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я «Січеславна-2021». Раді повідомити, що Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки цьогоріч бере участь у фестивалі-конкурсі «Січеславна» з виставою “Цілую. Леся”

«Цілую. Леся», – ці два слова, виведені  Ларисою Косач-Квіткою на листівці своєї сестри, були останніми, написаними нею власноруч. Долею судилося цій талановитій жінці прожити лише 42 роки, але на своєму короткому життєвому шляху вона встигла зробити «дорожні нотатки»: вірші і поеми,  драматичні і прозаїчні твори, публіцистичні статті,  листи до рідних і друзів. Завдяки цьому спадку світ знає і цінує Лесю Українку. Там закарбувалися Лесині вражаючі відкриття і тяжкі випробування, радість пізнання себе і світу, поразки і перемоги, радість, сум, біль, любов…

Вистава «Цілую. Леся» запрошує глядачів здійснити хвилюючу подорож у світ думок, сподівань, почуттів видатної письменниці.


Художній керівник постановки – засл. діяч мистецтв України Сергій Чулков
Режисер-постановник – Маргарита Ненашева
Художник-постановник – Алла Михальчук
Балетмейстер – Наталія Клішина
Хормейстер – Ірина Шульга

В головній ролі – заслужена артистка України Марина Юрченко.
В ролях:
Сергій Винокуров, Владислав Лисенко, Руслан Куксенко, Іван Чебан,  Анна Орлова, заслужений артист України Анатолій Вертій, заслужена артистка України Світлана Сушко, Дмитро Сороколат, Анна Навроцька, Максим Монастирський.
У виставі зайняті артисти балету.

Маргарита Ненашева
Вистава-подорож
за листами і творами Лесі Українки
Вистава йде українською мовою
Вистава триває 1 годину 40 хвилин.

 

Go to Top