loader image
АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР
ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Від свінгу до фанку

Завантаження Події

АФІША

«Від свінгу до фанку» — так називається концерт в межах довгострокового спільного проекту Кам’янського музичного коледжу та Театру ім. Лесі Українки.

Ідея співпраці театру та навчального закладу, як то кажуть, лежала на поверхні. Коледж готує прекрасних висококваліфікованих музикантів (до речі, багато хто з них зараз працює в нашому театрі), там викладають талановиті педагоги, при коледжі створені чудові творчі колективи з великим і різноманітним концертним репертуаром. Дуже важливо при цьому, що в Кам’янському багато меломанів, тобто існує попит на живе професійне виконання якісної інструментальної музики.

JAZZ-BAND під управлінням Сергія Аксьонова створений у 2015 році, майже одразу після того, як Сергій закінчив навчання в Дніпропетровській консерваторії ім. М. Глінки і прийшов до коледжу, щоб викладати гру на трубі, диригування, ансамблі та духовний оркестр. В складі біг-бенду – найбільш обдаровані студенти, викладачі коледжу і так звані «ілюстратори» — спеціально запрошені професійні музиканти.

Біг-бенд —  це великий джаз-оркестр. Перші біг-бенди з’явилися в 1920-х роках в США і були провідними музичними групами в епоху свінга. Згадайте, наприклад, знаменитий оркестр Гленна Міллера, чиї композиції стали класикою оркестрового джазу.

В програму свого концерту кам’янські джазмени включили композиції найрізноманітніших напрямків джазу, це: свінг, латина, диско-рок, баллада, каліпсо-джаз, фанк.

Джаз — це перш за все свобода. Свобода вираження почуттів та емоцій. Це острів насолоди у водовороті щоденних проблем. Це ковток свіжого повітря в марафоні життя. Отже, приходьте на концерт, не прогавте можливість зробити цей цілющий ковток радості, натхнення та надії.

 

Go to Top