Відповідно до Положення про фестиваль “Класика сьогодні” театри-учасники беруть на себе витрати на приїзд до Кам’янського і від’їзд. Засновники забезпечують готельне проживання учасників фестивалю протягом двох-трьох днів, триразове харчування делегацій іноземних театрів, відшкодування добових за період перебування на фестивалі делегаціям українських  театрів.
Заявки на участь у фестивалі і анкети надсилайте, будь ласка на адресу: klassika-fest@ukr.net
Координатор фестивалю: Ігор Азаров +380937222688

Офіційний сайт Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні»

Ідея провести фестиваль вистав, поставлених за класичною драматургією, розробка його концепції, мети і завдань належали головному режисерові театру,заслуженому діячу мистецтв України Сергію Чулкову. Концепція лаконічно відображена в назві. Класична література та драматургія як скарбниця загальнолюдських культурних цінностей,, в інтерпретації сучасних театральних митців, у сприйнятті сучасних театральних глядачів є своєрідним камертоном духовного життя нашого суспільства.
Уперше фестиваль відбувся у 1993 році. У 1995 році фестиваль набув статусу всеукраїнського. у 1997 році Постановою Кабінету Міністрів України фестиваль визнано державним. З  1999 року він став міжнародним. В червні 2019 року міжнародні експерти Європейської асоціації фестивалів (EFA) надали фестивалю Європейський знак якості для видатних фестивалів – EFFE Label.
За майже 30 років у Кам’янському відбулося 11 фестивалів “Класика сьогодні”. В них взяли участь понад 130 театрів з 14 країн світу.

“Класика сьогодні” з самого початку носить конкурсний характер. Міжнародне журі визначає переможців у номінаціях: Краща вистава (Гран-прі), Краща режисерська робота, Краща жіноча роль, Краща чоловіча роль, Краща жіноча роль другого плану,  Краща чоловіча роль другого плану, Краща молода актриса фестивалю,  Кращий молодий актор фестивалю. Переможці отримують дипломи, цінні подарунки та статуетки – символ фестивалю (скульптор – Гарнік Хачатрян)
У межах фестивалю проводяться конференції, семінари, майстер-класи, виставки, здійснюються інші творчі проекти. Традиційно в день відкриття фестивалю вулицями міста проходить карнавальна хода.
Наступний, ХІІ Міжнародний театральний фестиваль “Класика сьогодні” відбудеться  28 вересня – 05 жовтня  2022 року.

Директор фестивалю – заслужений діяч мистецтв України, заслужена артистка Казахстану Маргарита Кудіна
Художній керівник фестивалю – заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков