Концерт соліста і оркестру театру.

Концерт триває 1 годину 10 хвилин

Ім’я нашого земляка, скрипаля-віртуоза, заслуженого артиста України Олександра Володіна добре відомо не тільки в Кам’янському. Він був першою скрипкою в найпрестижніших оркестрах України, більше десяти років – в Корейському естрадно-симфонічному оркестрі Seoul Pops Orchestra, з гастролями об’їздив весь світ, встиг стати лауреатом кількох міжнародних конкурсів. До рідного міста Олександр повернувся пару років назад в зв’язку з сімейними обставинами і зараз він соліст і концертмейстер оркестру Театру ім. Лесі Українки. Коли він виходить на сцену в театралізованих концертних програмах – глядацька зала вибухає оплесками.

«Скрипка може по-королівськи винагородити виконавця, а може і суворо покарати – за байдужість і лінь, – стверджує Олександр Володін. – Особисто я уявляю свою скрипку, як якийсь згусток колосальної енергії, який я, скрипаль, повинен вивільнити і спрямувати в зал, до слухачів. Пишаюся тим, що моя сьогоднішня скрипка ще в кінці 18 століття зроблена в Австрії майстром Йоганном Георгом Войтом. Подумати тільки, вона – сучасниця Моцарта!»

Музикант зіграв в Кам’янському вже кілька сольних концертів, але цікавість поціновувачів його виконавської майстерності не зменшується, а лише зростає з кожним разом. В свою програму Олександр включає твори популярної класичної і сучасної музики, твори, що входять до золотого репертуару кожного скрипаля-віртуоза.

Інтерв’ю з Олександром Володінимhttp://kstati.dp.ua/content/solist-orkestra-teatra-im-lesi-ukrainki-aleksandr-volodin-poka-zvuchit-muzyka-zhizn

Музичний керівник і диригент – Євген Куров
Режисер-постановник – Олександр Варун
Автор текстів – Ірина Федорова

Ведуть концерт – Марина Юрченко і Руслан Куксенко

Програма

 1. Ніколо Паганіні, Каприс № 24. Солірує Олександр Володін. Оркестр
 2. Карлос Гардель, Танго з к/ф «Запах жінки». Виконують Олександр і Юлія Володини. Оркестр
 3. Ірвінг Берлін, Puttin’on the Ritz. Соло – Олександр Володін. Оркестр
 4. «Страдімаріус». Соло – Олександр Володін. Оркестр
 5. Тихон Хренніков, слова Олександра Гладкова, Пісенька Лепелетье «Жив-був Анрі Четвертий» з кф «Гусарська балада». Співає Юрій Субот
 6. Вітторіо Монті, «Чардаш». Соло – Олександр Володін. Балет. Оркестр
 7. Григораш Дініку, «Жайворонок», Соло – Олександр Володін. Оркестр
 8. Варіації на тему романсу «Очі чорні». Соло Олександр Володін. Оркестр
 9. Франц Легар, Арія Джудітти з оперети «Джудітта». Співає Наталія Шарай
 10. Secret Garden, Song From A Secret Garden. Соло –Олександр Володін
 11. Мішель Легран, Музика з к/ф Papa, Can You Hear Me. Соло – Олександр Володін. Оркестр
 12. Астор П’яццолла, Лібертанго. Соло – Олександр Володін. Оркестр. Балет
 13. Джон Вільямс, Музика з кф «Список Шиндлера». Соло – Олександр Володін
 14. А. Вівальді, 3 частина (Presto, tempo impetuoso d’estate. Літня гроза.) Концерту № 2 соль мінор «Літо» з циклу «Пори року»