Успішно проходить акція, започаткована Театром ім. Лесі Українки та Управлінням охорони здоров’я Кам’янської міської ради. Вакцинувавшись у центрах вакцинації Кам’янського, кожен може отримати Сертифікат на 50% знижку на квиток до театру.

Сьогодні організатори акції побували у лівобережному Центрі масової вакцинації за адресою пр. Перемоги, 45, щоб перевірити, як відбувається процес отримання сертифікатів. Треба сказати, що городяни позитивно сприйняли цю ініціативу.  І це цілком зрозуміло, адже складні часи – не привід позбавляти себе радісних і щасливих моментів життя.  Перші результати акції зможемо побачити і проаналізувати вже після вікенду, адже саме у п’ятницю, суботу і неділю проходитимуть театральні спектаклі.

Нагадаємо, що сертифікат діє при купівлі квитків у касі театру вартістю: на прем’єри –  від 150 грн і вище, на вечірні вистави – від 100 грн і вище,  вистави для дітей – від 60 грн і вище.  Знижки діють лише на вистави Театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського. Після використання сертифікат залишається у касі театру. Термін дії – до 31 грудня 2021 року (включно).

Театр – територія творчості, здорової атмосфери і турботи про глядачів. Ми хочемо, щоб він став ближчим до кожного. Крім того, квиток за приємною ціною – прояв вдячності глядачам, які приходять до театру попри всі негаразди і труднощі. Актори на сцені щиро дарують вам свою майстерність, свої емоції, свій талант, і їм дуже потрібні ваші посмішки, вогонь очей та, звісно ж, оплески.

Бережіть себе, будьте здоровими і приходьте до театру!