15 лютого, у Всесвітній день дитини з онкологічними захворюваннями, в Академічному музично-драматичному театрі м. Лесі Українки м. Кам’янського відбувся благодійний захід «Наша мрія – жити».
Акція була започаткована Громадською організацією «Бджола» за підтримки Андрія Білоусова з метою привернути увагу громадськості до проблеми дітей, родин, які відвойовують життя у хвороби, та об’єднатися для допомоги і підтримки. Зібрані кошти будуть направлені на лікування онкохворих дітей та на здійснення їхніх мрій.
Онкологія – страшне лихо, особливо, коли вражає життя, що тільки почалося. Але це не вирок! Із хворобою можна і треба боротися!
Це непроста боротьба, яка потребує неймовірної сили духу, витримки і, звісно, грошей. Не бути осторонь, вчасно подати руку підтримки – інколи це означає врятувати. Треба лише на мить зупинитися у шаленому вирі щоденних справ, зазирнути в очі дітей, які ведуть щоденну боротьбу за майбутнє, і просто підтримати – словом, молитвою, фінансово.
У Кам’янському 26 діток, яким діагностували онкозахворювання. Троє із них зараз проходять курс лікування, інші – на етапі ремісії. Кожен із них мріє про такі звичні речі: зустрічати новий день, рости, розвиватися, жити повноцінним життям.
Підсумки акції «Наша мрія – жити» не випадково було вирішено підбити у театрі, адже справжнє мистецтво покликане торкатися струн душі, пробуджувати найсвітліші почуття і прагнення. Вистава «Готель двох світів» нікого не залишила байдужим. За відгуками глядачів, вона спонукає до роздумів про вічні цінності – добро і зло, любов, милосердя, сенс життя.

 

Директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України, заслужена артистка Казахстану Маргарита Кудіна:
Я, як керівник театру, відчуваю задоволення і радість від того, що ми причетні до цього благодійного проекту, адже місія театру – робити світ добрішим. Ми завжди радо підтримуємо заходи, які збагачують духовний світ людини, які спрямовані на допомогу тим, хто її потребує. Акція ГО «Бджола» за підтримки Андрія Білоусова «Наша мрія – жити» – це дійсно вклад у майбутнє нашого міста. Люди, яких об’єднує добра справа, і далі будуть творити добро. Дітки, які отримали допомогу, зможуть пройти необхідний курс лікування і наблизитися до своїх мрій. Хочеться, щоб таких ініціатив було більше, а ми обов’язково долучимося до їх втілення.

Весь колектив театру приєднався до благодійного проекту і ми готові й надалі долучатися до благородних справ.