АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Сергей Чулков: «Главное – приносить радость и свет в души зрителей».
22.10.2019
Дипломи лауреатів, відзнаки, подарунки до Дня працівників культури
08.11.2019

Гастролі в Грузії

20 і 21 жовтня колектив Театру ім. Лесі Українки, на чолі з головним режисером Сергієм Чулковим, побував на гастролях в Грузії.

У Месхетинських професійному драматичному театрі міста Ахалцихе ми показали драму «Украдене щастя» за твором Івана Франка та комедію «Тартюф» за п’єсою Жана-Батиста Мольєра.

   

Перемовини про гастролі почали ще в травні місяці цього року. Під час Міжнародного фестивалю «Класика сьогодні» був підписаний Меморандум про співпрацю між театральними спілками Грузії та Придніпров’я. Цей документ дозволяє обмінюватися гастролями, акторами, режисерами та створювати спільні постановки. Подібну практику вже реалізував литовський режисер Лінас Зайкаускас, і завдяки йому, українська класика придбала багатонаціональне забарвлення. Саме він є постановником «Украденого щастя» в нашому театрі і в Театрі Месхете. До, речі в останньому, вистава йде грузинською, що вже викликає неабияке зацікавлення.

Директор Месхетинського театру Іраклі Атунашвілі сказав, що йому дуже сподобалася наша вистава «Украдене щастя»: «Ми любимо українську класику. У наших народів є щось спільне. Різниця  в темпераменті, що і відчувається у виставах».

 Сергій Чулков та Ираклі Атунашвілі

Репетиція вистави «Украдене щастя»

Комедія «Тартюф» в постановці головного режисера нашого театру Сергія Чулкова та у виконанні зіркового акторського складу завоювала серця нових шанувальників. Шикарні костюми, блискуча гра і, як завжди емоційна імпровізація та спілкування з глядачем після вистави.

«Нас дуже тепло зустріли грузинські театрали. Дуже довго не вщухали оплески – поділилися враженнями наші актори, – ми почули багато приємних слів, правда, грузинською, але визнання зрозуміле і без слів, і навіть без перекладу. Для нас найважливіше – це відгук глядачів ”

Овації, квіти, подарунки та вигуки «Приїжджайте!» – такий підсумок гастролей в Грузії Театру ім. Лесі Українки.