Театр ім. Лесі Українки вже кілька років поспіль підтримує проекти, які беруть участь у програмі Громадський бюджет. Цьогоріч — проект під №35 “Перетвори квиток студентський на театральний!”

Програма передбачає безкоштовне відвідування вечірніх вистав з поточного репертуару Театру ім. Лесі Українки (крім вистав інших театрів) студентами вищих навчальних закладів м. Кам’янського. Після пред’явлення студентського квитка в касі театру студенти отримують квиток на виставу.

В результаті реалізації проекту вечірні вистави театру переглянуть приблизно 2100 представників студентської молоді. Програма дає їм можливість скористатися всіма соціальними функціями театру: розважальною, пізнавальною, компенсаторною, комунікативною та зробить для них театральне мистецтво ближчим, зрозумілим, доступним.

За умовами Програми “Бюджет участі” голосування розпочнеться 1 травня і закінчиться 16 травня.  Кожен мешканець може проголосувати за 4 проекти, по одному  у кожній з категорій:  “Інфраструктура”,  “Екологія, ІТ та культура”, “Фізична культура та спорт”, “Просвіта, охорона здоров’я”.

ТЕАТРАЛЬНИЙ проект для студентів входить В КАТЕГОРІЮ  “Екологія, ІТ та культура”

Більш детально про проект №35 “Перетвори квиток студентський на театральний!”  можна прочитати за цим посиланням: https://budget.e-dem.ua/1210400000/project/17077?return=search:35&compid=2359

Для спрощення і доступності голосування  організатори пропонують 4 способи:
1-Й СПОСІБ: НА ПЛАТФОРМІ budget.e-dem.ua
2-Й СПОСІБ: ЧАТ-БОТИ у Viber та Telegram
3-Й СПОСІБ: термінали ПриватБанку (I-Box)
4-Й СПОСІБ: ОФЛАЙН — через ЦНАП та його філії в районах міста

Деталі читайте за посиланням на сторінку Бюджет участі у соцмережі:  https://www.facebook.com/GBKMSK/