АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Нагороди кращим!
03.07.2019
«Гармонія» запрошує дітей і дорослих на навчання
12.08.2019

Європейський знак якості для фестивалю «Класика сьогодні»

Приємна новина надійшла до Театру ім. Лесі Українки: Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні», що вже став невід’ємною частиною культурного життя нашого міста та й  усієї України, отримав Європейський знак якості для видатних фестивалів – EFFE Label.
Ця відзнака надається  міжнародними експертами Європейської асоціації фестивалів (EFA) тим мистецьким подіям, що відповідають десяти особливим стандартам якості.
Після проведення 11-го фестивалю в травні цього року Оргкомітет «Класики сьогодні»  надіслав до EFA заявку на отримання EFFE Label. Перевірка фахівців була довгою і ретельною,  але тим приємніше було отримати позитивну відповідь і вітальний лист від генерального секретаря Європейської асоціації фестивалів Катрін Девентер.

Тепер організатори «Класики сьогодні» увійшли до  дружної  спільноти  EFFE  (Європа для Фестивалів-Фестивалі для Європи). Це значно розширить можливості просування саме нашого фестивального бренду. Адже «Класика сьогодні буде включена до всіх інформаційних бюлетенів  міжнародної рекламної  компанії,  стане частиною європейської мистецької, культурної і соціальної реальності.  Представники фестивалю «Класика сьогодні» будуть безкоштовно брати участь у заходах  EFA, наприклад таких,  як щорічний саміт  мистецьких  фестивалів в одному з європейських міст. Так, представники  «Класики сьогодні»  вже запрошені до участі у саміті, який відбудеться  в квітні 2020-го року в Ірландії, в місті Голуей. Спілкування, нові знайомства, плідна співпраця сприятимуть тому, що наш унікальний фестиваль стане ще більш представницьким, розширить коло країн-учасниць, буде проходити на ще більш високому художньому і організаційному рівні, прославляючи  тим самим рідне Кам’янське.

Ірина Федорова,
керівник літературно-драматургічної частини Театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського,
координатор фестивалю “Класика сьогодні”