Юні актори Творчої майстерні «Гармонія»  увійшли у трійку призерів  ІІ обласного фестивалю дитячої творчості «Z_ефір».

Другий рік поспіль ДніпроОДА організовує «Творчий фестиваль «Z_ефір», аби віднайти найобдарованіших дітей. Цьогорічний конкурс стартував у лютому 2019-го. Його учасниками стали майже 30 тис дітей від 5 до 16 років. Учасники змагалися у різних вікових групах у 5 жанрах.

Молодша театральна група, під керівництвом заслуженої артистки України Марини Юрченко, представила на відбірковому турі уривок з казки «Білосніжка та сім гномів». У півфіналі та фіналі два уривки з вистави «Хроніки Нарнії». Студійці отримали високі оцінки за свої роботи і стали бронзовими призерами у номінації «Театральне мистецтво»

Заслужена артистка України Марина Юрченко:

Вже третій рік діти опановують основи акторської майстерності, вони займаються хореографією і вокалом. І їм важливо реалізувати свою творчість та показати чого навчилися. Творчий марафон був довгим –спочатку кастинг, потім півфінал і фінал. І ми пройшли! Третє місце – це перемога, враховуючи те, що ми вирішили взяти участь у конкурсі «Z_ефір» спонтанно. Та ми дійшли! Вітаю і дітей і батьків.

   

Щасливі посмішки переможців, багато драйву та яскравих номерів від нових «зірочок» регіону. Гала-концерт лауреатів пройшов в обласному центрі – на великій сцені Театру опери та балету. Найталановитіші представники Z-покоління презентували зо два десятки номерів. Найкращими визнали 16 номерів у різних жанрах.

«Цей конкурс дуже веселий. В ньому хочеться брати участь ще, і ще, і ще! І в наступному році ми обов’язково будемо першими!», – говорять діти.

Нагороди отримали півсотні лауреатів «Z_ефіру»-2019. Їх вручив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.