АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Творча майстерня «Гармонія» оголошує додатковий набір дітей
02.09.2020
«Цілую. Леся». Передпрем’єрний показ нової вистави
09.09.2020

Казка про те, як коронавірус здолати

«Вірус, корона і мильні бульбашки» – вистава з такою назвою з’явилася в репертуарі Театру ім. Лесі Українки  м. Кам’янського.  Автор цієї п’єси-казки Тетяна Поліщук  написала її за ініціативою директора-художнього керівника театру Маргарити Кудіної, а поставив спектакль режисер Ігор Азаров. 

Незабаром  нову театралізовану навчально-розважальну програму  переглянуть учні молодших класів шкіл міста, адже саме їм адресована ця казкова історія. Її головна мета – у веселій ігровій формі розказати дітям про те, як вберегтися від коварної хвороби, що вже цілий рік  заважає нормальному життю у всьому світі, нагадати головні правила санітарно-гігієнічних норм, сформувати позитивне ставлення до їх дотримання.

Сьогодні, 8 вересня 2020 року у Театральному дворику Нової сцени театру відбувся відкритий передпрем’єрний показ нового спектаклю, на який запросили начальника управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради  Наталію Ктітарову для того, щоб вислухати її експертну думку з приводу вистави.

Наталія Володимирівна Ктітарова:

«Навіть нам, дорослим, це було дивитися цікаво. Чудові костюми, захоплюючий сюжет, персонажі, що запам’ятовуються: Король, Принцеса, Коронавірус, Мило, Медична маска, Антисептик. До речі, мені найбільше сподобався саме цей персонаж. Те, як все подається дітям, їм зрозуміло, а головне цікаво і весело. Правила гігієни протягом минулого півріччя діти вивчали, звичайно ж у школі, але коли вони побачать цю виставу, вони їх обов’язково згадають завдяки пісням, віршам, які там звучать.  Я думаю, що всім школярам нашого міста ця вистава  сподобається, а головне, буде дуже корисною».