9 листопада на Камерній сцені театру ми відсвяткували Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди  відбулася церемонія нагородження лауреатів міської премії у галузі культури у 2020 році. Усі вони були відзначені премією «Кам’янське мистецьке перевесло» і кожен отримав по 10 000 гривень.

Вітаємо актора театру Максима Монастирського, який отримав премію за створення високохудожнього образу лицаря Ланцелота у виставі «Дракон» за п’єсою Євгена Шварца.

Також з нагоди свята, Почесною грамотою Міністерства культури України нагороджено головного балетмейстера Наталію Клішину, за  особистий внесок у розвиток української культури і мистецтв, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм.

У 2019 році відділ культури Департаменту Кам’янської міської ради започаткував номінацію «Гордість культури», і це почесне звання та зірку визнання отримав Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки.

Окрім цього, працівники театру отримали пам’ятні відзнаки та подяками. Нагрудним знаком «Відзнака міського голови» нагороджено художника-оформлювача Наталію Демченко, за високий професіоналізм, наполегливу сумлінну працю і відданість театральній справі.

Подякою міського голови відзначили артиста театру Євгена Босенка, за високу виконавчу майстерність, відданість театральній справі та талановите створення різноманітних образів.

Почесною грамотою виконавчого комітету  Кам’янської міської ради нагороджено артистку балету Марину Зубко, за високу професійну майстерність, віддане служіння театральному мистецтву та вагомі творчі досягнення.

Подячними листами міського  голови нагороджено: артистку балету Анастасію Фурманець, за високу виконавську майстерність, відданість театральній справі; артистку оркестру Катерину Семенову, за високий професіоналізм, високу виконавську майстерність, відданість театральній справі; артиста балету та студента музичного коледжу Олега Буц, за активну  участь у загальноміських святкових заходах, вагомі творчі здобутки та з нагоди свята; начальника прес-служби театру Ірину Головатюк, за високий професіоналізм, активну життєву позицію та відданість театральній справі.

Вітаємо всіх нагороджених, щиро дякуємо за відданість нашому театру!