АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Результати конкурсу
05.03.2020
Камерна сцена працює!
11.03.2020

«Лев узимку» на фестиваль Придніпров’я

20-29 березня на Дніпропетровщині проходитиме XXVIII фестиваль-конкурс  «Січеславна».

Раді повідомити, що Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки цьогоріч бере участь у фестивалі-конкурсі «Січеславна» з виставою «Лев узимку» !

За вищу театральну нагороду Придніпров’я змагатимуться колективи  Дніпра, Павлограда, Кривого Рогу, Кам’янського та Запоріжжя. Загалом – 15 театрів. Переможців оголосять 30 березня, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Фестиваль «Січеславна» проводиться з 1992 року. Цьогоріч у ньому братимуть участь 15 професійних та молодіжних театрів Дніпропетровської та Запорізької областей. На розсуд журі вони представлять свої найкращі вистави. Оцінюватимуть колективи знані режисери та театрознавці України.

Традиційно вони визначать найкращі вистави для дітей та дорослих, кращу режисерську роботу та роботу композитора, кращих виконавців жіночих и чоловічих ролей, – розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА. – Розмір призового фонду – понад 120 тис грн. Володарі Гран-прі отримають по 25 тисяч гривень».

Разом із членами журі ви зможете подивитися виставу на сцені  нашого театру 29 березня о 18:30

Квитки у касах театру, або на сайті за посиланням https://teatr-dndz.com/event/lev-uzymku/