АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Театр ім. Лесі Українки після карантину
24.06.2020
Сорок перший сезон відкрито!
04.08.2020

Марина Юрченко та Маргарита Ненашева здобули Гран-прі на конкурсі виконавців художнього слова

Заслужена артистка України Марина Юрченко здобула гран-прі ХV Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова імені Лесі Українки,  який відбувся 25 липня у межах Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Традиційний захід проходить на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки у музеї родини Косачів.

Цьогоріч 14 учасників конкурсу із 13 творчими номерами змагалися за звання кращого декламатора творів Лесі Українки. Серед них – артисти, студенти навчальних закладів, пов’язаних зі спеціальностями культури і мистецтва, аматори з різних міст України – Луцька, Житомира, Івано-Франківська, Кам’янське Дніпропетровської області, Києва та Новограда-Волинського.

На розсуд журі вона представила уривок з вистави «Цілую, Леся» за п’єсою молодої режисерки Маргарити Ненашевої.

Конкурсантів оцінювали за художній рівень виконавчої майстерності, самобутність виконання, сценічну культуру та яскраву індивідуальність.

Після дискусійних обговорень, журі визначили переможців конкурсу і наша Марина Юрченко стала володаркою гран-прі, а Маргарита Ненашева отримала Диплом за  вдалу композицію і оригінальну режисуру.

Прес-служба театру

Заслужена артистка України Марина Юрченко

Нам трапилася чудова подорож!!! З моменту як ми стали працювати над виставою “Цілую, Леся”, ми з авторкою цього проекту та режисеркою Маргарита Ненашева, як то кажуть, днювали й ночували з думками про Лесине життя, творчість, перечитали її листи, передивились фільми про неї, але й помріяти не могли побувати на її батьківщині. Так от до нашого театру надійшло запрошення на Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки ” Лесині джерела”, що проходить в музеї родини Косачів у м. Новоград-Волинському. Ми не могли не скористатися такою можливістю побувати в домі, де народилася Леся, погуляти вуличками цього чудового міста, ми навіть побачили ліжечко, в якій спала маленька Леся. Велика подяка керівництву нашого театру Кудина Маргарита, що в такий нелегкий час знайшли можливість для участі в цьому чудовому “святі літератури і мистецтв”!!!!

Мы рады и счастливы, что смогли достойно представить наш театр!!!! Мы очень волновались – спектакль ” Целую, Леся” еще не готов, и работы нашей еще никто не видел и не оценивал. Поскольку условием конкурса был хронометраж не более 10 минут, а такой отрывок у нас есть – это история любви Леси к Сергею Мержинскому, и история эта закончена и самодостаточна, мы все-таки рискнули и решили показать ее и результат превзошел все ожидания – мы стали лауреатом Гран-при!!!!! Жюри очень высоко оценило нашу работу, Маргарите предложили вступить в Національну спілку драматургів України, кто-то даже пытался добыть эту ее пьесу))))) В общем, надеемся в ближайшем будущем видеть Вас на новой премьере нашего театра “Целую, Леся”❤