АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

День Святого Миколая та прем’єра «Сплячої красуні»
19.12.2018
Максим Монастирський отримав Диплом у номінації «Кращий актор театру»
22.12.2018

Місія «Новий рік у театрі!»

Наближаються новорічні та Різдвяні вихідні. В цей час завжди хочеться святкового настрою! І цей настрій можна знайти в театрі. Це і атмосфера театральної таємничості, і саме дійство – все пронизане якоюсь незвичайною урочистістю.

Під час святкових днів у Театрі ім. Лесі Українки  відбудеться чимало цікавих і різноманітних подій.  Відразу після зустрічі Нового 2019 року, а саме 2 січня о 17:00  ви зможете побувати на «Шикарному весіллі» із новорічним присмаком. І не тільки подивитися феєричну комедію, а й весело провести вечір.

7 січня о 17:30 на кам’янчан очікує «Різдвяний сувенір» від Київського Театру пісні DZHERELA.  На сцені лунатимуть найкращі українські народні пісні, сучасні твори в оригінальних обробках, буде багато інтерактиву і спілкування з глядачем. П`ять талановитих артистів: Андрій Попруга, Ольга Токар, Катерина Музіпова, Юлія Романенко та Анна Хижняк подарують глядачам драйвовий настрій та життєдайний запал молодості.

Подовжити різдвяний настрій можна буде 11 січня. О 17 годині на  Новій сцені театру  концерт Національної капели бандуристів України зі святковою програмою «Нині в нас Різдво!» Ретельно відібрані колядки та щедрівки з усіх куточків України, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та надсучасні – вся ця барвиста мозаїка складається в цілісну картину святкування справжнього українського Різдва.

А Старий Новий рік? Дивне свято, яке дуже полюбляють відзначати останні сто років,  чим не підстава для  того, щоб побувати у театрі. Для прихильників чудес та  містики 12 та 13 січня о 17 годині святкова шоу-програма «Новорічна чудасія».  Назва звучить інтригуюче, і певно майбутнім глядачам цікаво дізнатися, що за нею криється. Та краще не розкривати секретів  заздалегідь.

Фойє театру вражає своїм оформленням.  Ялинки, гірлянди та тематичні і затишні фотозони. Художники театру постаралися створити  для гостей  неповторну святкову атмосферу.

           

Прес-служба театру