28 січня вперше після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну театр Кам’янського покаже глядачам музичну комедію «Ханума».

 

«Ханума» – це класичний грузинський водевіль, написаний у 1882 році Авксентієм Цагарелі. Дія цієї дотепної, яскравої та чарівної вистави відбувається наприкінці 19 століття в одному з районів старого Тбілісі – Авлабарі.

Старий князь Пантіашвілі, прогулявши всі свої статки, хоче одружитися з багатою нареченою. Він звертається за допомогою до відомої тифліської свахи – Хануми . Але у Тифлісі є ще одна відома сваха – Кабато, яка пропонує князю свою наречену – красуню Сону, дочку місцевого багатія Мікіча. Мікіч прагне цього шлюбу, бо хоче поріднитися зі справжнім князем. Проте Ханума не збирається поступатися суперниці. Конкуренція між двома свахами ще більше розпалюється після появи молодого племінника князя Пантіашвілі, Коте, який, своєю чергою, закоханий у Сону…

На сцені Театру ім. Лесі Українки у Кам’янському вистава була поставлена в 2011 році головним режисером театру, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Чулковим. Вистава сподобалась не тільки глядачам, але й була високо оцінена театральними критиками, зокрема – нагороджена дипломами Фестивалю-конкурсу театрів Придніпров’я «Січеславна – 2012» в номінаціях «Краща музична вистава» і «Краща режисерська робота».

У цій виставі кожен епізод — це маленький комічний шедевр, який незмінно викликає захоплення та щирий сміх у залі. Глядачі ніби на машині часу переносяться на вулиці старого Тіфлісу з його неймовірною атмосферою, запальними грузинськими танцями та піснями.

Саме в цьому полягає секрет довголіття цієї чудової вистави, яка гарантовано подарує вам море позитивних емоцій, посмішки та гарний настрій.

У ролі Хануми глядачі побачать актрису Юлію Жиліну. В інших ролях залучені: Валентина Галенко (Кабато), засл. артист України Олег Волощенко (князь Пантіашвілі), Руслан Куксенко (Коте), Ірина Долінкіна (Текле), засл. артист України Анатолій Вертій (Мікіч), Світлана Нікітенкова-Вертій (Сона), Олександр Нагорний (Акоп), засл. артистка України Ірина Чваркова (Ануш), Максим Монастирський (Тімоте), Олег Єрмоленко (Гуліко).

Показ вистави відбудеться на Основній сцені театру о 16:00.

Отримати довідки та замовити квитки можна за телефоном: (067) 638-14-09. Телефон каси: (068) 680 74 30