АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Нове життя «Летючої миші»
01.11.2018
«Соло тисячі облич» для студентів міста (відео)
05.11.2018

Незабаром! Jazz-band Сергія Аксьонова на Новій сцені театру

«Від свінгу до фанку» – так називається перший концерт в межах довгострокового спільного проекту Кам’янського музичного коледжу та Театру ім. Лесі Українки,  який відбудеться  25 листопада на Новій сцені

Ідея співпраці театру та навчального закладу, як то кажуть, лежала на поверхні. Коледж готує прекрасних висококваліфікованих музикантів (до речі, багато хто з них зараз працює у нашому театрі), там викладають талановиті педагоги, при коледжі створені чудові творчі колективи з великим і різноманітним концертним репертуаром. Дуже важливо при цьому, що в Кам’янському багато меломанів, тобто існує попит на живе професійне виконання якісної інструментальної музики.

Протягом 39-го театрального сезону театр планує показати на Новій сцені кілька концертів творчих колективів музичного коледжу. А почнемо ми з джазу, із знайомства з JAZZ-BAND-ом під керівництвом Сергія Аксьонова.

Цей колектив був створений у 2015 році, майже одразу після того, як Сергій Аксьонов закінчив навчання в Дніпропетровській консерваторії ім. М. Глінки і прийшов до коледжу, щоб викладати гру на трубі, диригування, ансамблі та духовний оркестр. В складі біг-бенду – найбільш обдаровані студенти, викладачі коледжу і так звані «ілюстратори» – спеціально запрошені професійні музиканти.

Що ж таке біг-бенд? – запитають недосвідчені в музичних термінах глядачі. Це великий джаз-оркестр. Перші біг-бенди з’явилися в 1920-х роках в США і були провідними музичними групами в епоху свінга. Згадайте, наприклад, знаменитий оркестр Гленна Міллера, чиї композиції стали класикою оркестрового джазу.

За три роки в репертуарі біг-бенду Сергія Аксьонова з’явилося вже близько 50 творів. Але в програму свого концерту кам’янські джазмени включили лише 11 композицій найрізноманітніших напрямків джазу, це: свінг, латина, диско-рок, баллада, каліпсо-джаз, фанк.

Джаз – це перш за все свобода. Свобода вираження почуттів та емоцій. Це острів насолоди у водовороті щоденних проблем. Це ковток свіжого повітря в марафоні життя. Отже, приходьте на концерт, не прогавте можливість зробити цей цілющий ковток радості, натхнення та надії.

З програмою концерту можна ознайомитися тут