АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Dance Workshops! Нові проекти на Новій сцені!
25.09.2019
Ювілейний сезон 2019-2020 відкрито!
28.09.2019

Школа етикету та краси. Нові проекти на Новій сцені!

Чи замислювались Ви над тим як ми поводимо себе щодня? Як вітаємо одне одного, як робимо компліменти, користуємось столовими приладами.  Але ж все це частина нашого іміджу, частина враження яке ми справляємо на людей. На Новій сцені театру ми відкриваємо для усіх бажаючих «Школу етикету та краси» в якій зібрали найкращих фахівців та викладачів нашого міста.

Це унікальна школа, що допоможе сформувати ваш особистий імідж. Експерти навчать вас почуватися комфортно у будь-якому оточені та знаходити спільну мову з різними людьми, правильно підкреслювати ваш успіх та розповідати про ваші досягнення, помічати важливі деталі та правильно розставляти акценти у спілкуванні. Вони допоможуть вам розкрити свій потенціал і підняти ваше життя на новий рівень.

Незмінний тренер – знавчиня етикету Катерина Лащевська.

Експерти з краси та викладачі майстер-класів:

  • Лоліта Манафова, відомий майстер-колорист, технолог тм COIFFANCE. та засновник Школи перукарського мистецтва. Виконує фарбування будь-якої складності, стрижки і догляд за волоссям!
  • Маргарита Сугако, дипломований майстер-візажист, викладач курсів «Сам собі візажист», дизайн макіяжу в школі перукарського мистецтва LM Cloud Hair.
  • Юлія Товмач, засновник Школи «Юної Леді», викладач уроків дефіле.  Уроки дефіле призначені для дівчат і юнаків, які хочуть навчитися ефектно рухатися будь то по подіуму, на сцені або в житті, виробити в собі постать моделі, гарний крок і внутрішню впевненість.

Відкриття «Школи етикету та краси» та перше заняття відбудеться 9 жовтня о 18:30. Контактний телефон: +380 97 617 16 09