АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Будівлі нашого театру в цьому році виповниться 120 років.
29.05.2020
Марина Юрченко та Маргарита Ненашева здобули Гран-прі на конкурсі виконавців художнього слова
27.07.2020

Театр ім. Лесі Українки після карантину

Академічний театр ім. Лесі Українки знову відкрито для жителів Кам’янського та гостей міста.

Дотримуючись вимог та рекомендацій виходу з карантину 11 червня ми продовжили свій перерваний ювілейний сезон, щоправда, перші зустрічі з глядачем відбулися просто неба.

У Театральному дворику Нової сцени ми згадали перлини української естрадної пісні, розквіт якої прийшовся на 50-ті – 70-ті роки минулого століття у концертній програмі «Пісні, які співає серце» та показали ретро-концерт «А у нас у дворі» під час  якого глядачі зустрілися з героями легендарного фільму Марлена Хуциєва «Весна на Зарічній вулиці».

Ретро-концерт “А у нас у дворі”

Два музичних вечори провели у затишній атмосфері Камерної сцени. Глядачі насолоджувалися програмами «Астор П’яццолла. Танго пристрасті» та «В ритмі вальсу» струнної групи оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Володіна.

Музичний вечір “Астор П’яццолла. Танго пристрасті”

З 25 червня відкриється Основна сцена театру – звичайно ж, із дотриманням необхідних вимог безпеки.  Глядачі зможуть подивитися музичну комедію «За двома зайцями» за п’єсою Михайла Старицького, комедію «Вечеря дурнів» Франсиса Вебера та комедію положень «Гра в кохання» за п’єсою французького драматурга Марка Камолетті.  А 3 липня ми закриваємо наш 40-й ювілейний сезон комедією «Любов-любов, або як ми влетіли».

Репетиція комедії “Любов-любов, або як ми влетіли”

Під час літніх канікул театрали  не залишаться на одинці.  У Театральному дворику заплановано декілька розважальних програм. 18 липня о 18:30  вечір танців під духовий оркестр «Танцмайданчик  у стилі ретро».  23 липня о 18:30 концерт Євгена Босенко у супроводі оркестру  «Один – для всіх», а  25 липня о 18:30 концерт оркестру театру  «Джаз просто неба»

Танцмайданчик  у стилі ретро

А вже 31 липня ми запрошуємо кам’янчан на прем’єру вистави «Жінки Джейка», яка відкриє 41-й театральний сезон.

Прес-служба театру