АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

ЗМІ про акторів театру. Ірина Чваркова.
28.03.2019
ЗМІ про виставу “Лев узимку”
08.04.2019

Три прем’єри у цьому сезоні

Весна – це період змін та безмежних можливостей, питання лише в тому, чи готові ми скористатися цією можливістю.  Відразу зазначимо, що кардинальних змін у театрі не буде, а будуть нові спектаклі.

«Зірковий час», «Скільки років нареченій» та «Дракон»  – прем’єри, які глядачі зможуть подивитися на сцені Театру  ім. Лесі Українки ще у цьому сезоні.

П’єса Кена Людвіга «Позичте тенора!» («Зірковий час») вперше була показана в Лондоні, була висунута на премію Лоуренса Олів’є і з успіхом йшла на Бродвеї.

У нашому театрі над спектаклем «Зірковий час» за п’єсою американського комедіографа працює молодий режисер Влад Таранов. У 2010 році він закінчив Дніпропетровський театрально-художній  коледж і був одним з учнів головного режисера Театру ім. Лесі Українки Сергія Чулкова.  Тепер кам’янські глядачі, які і досі пам’ятають його акторські роботи, зможуть оцінити і режисерські здібності.

Переказувати зміст комедії положень – річ майже неможлива та варто зазначити, що вистава приверне любителів сценічного мистецтва своїми дотепними діалогами і смішними ситуаціями, в які раз у раз потрапляє молодий співак Макс (актор Євген Босенко).  В цій п’єсі зірковий час настає практично для кожного з персонажів, яких зіграють талановиті актори нашого театру Вероніка Полєва та Вікторія Тютюренко (Меггі), Анатолій Вертій та Дмитро Олексієнко (Сондерс), Сергій Винокуров (Тіто Мереллі), Ірина Чваркова  та Юлія Жиліна (Марія), Влад Лисенко та Дмитро Сороколат (посильний), Світлана Комарова (Діана) та Валентина Галенко (Джулія).

Ця комедія здатна підняти настрій і подарувати усмішку навіть найскептичніше налаштованому глядачеві. Прем’єра спектаклю відбудеться 15 травня.

А 21 червня театрали отримають можливість познайомитися з творчістю ізраїльського драматурга зі світовим ім’ям Йосефа Бар-Йосефа.  Режисер Олександр Варун та актори театру порадують виставою «Скільки років нареченій» за п’єсою “Складні люди”.

Старий холостяк Меєр-Шимон Голд (Олександр Галютін) вважає своїм обов’язком влаштувати особисте життя сестри – сорокачотирирічної Рахель-Леї Голд (Ірина Чваркова). Спеціально для цього він привозить з Єрусалиму нареченого Еліезера Вайнгартена (Олександр Тарханов), а господаря квартири гратиме Олександр Нагорний.

П’єси  ізраїльського драматурга ставлять в багатьох країнах світу. Йдуть вони і в Східній Європі – Польщі, Чехії, і в країнах зовсім інших культур – Бразилії, Індії … Це підкреслює ту просту і стару істину, що біль, правда і проблеми “маленької людини” в усьому світі однакові.

І на завершення сезону «казка для дорослих» від відомого режисера із Запоріжжя Віктора Попова. Наразі режисер-постановник разом з акторами Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки працює над виставою «Дракон» за п’єсою драматурга Євгена Шварца.

За основу взято казковий сюжет народів Південно-Східної Азії про дракона, якого не можна перемогти, тому що переможець сам перетвориться на дракона, і тільки юнак з чистими помислами може вбити чудовисько.

Більше 20 акторів театру будуть причетні до постановки філософської притчі. Головні ролі виконуватимуть  Ілля Гетік та Максим Монастирський (Ланцелот), Тетяна Білянська та Олександра Івлюшкіна (Ельза), Дмитро Олексієнко (бургомістр). В образі дракона на сцену вийде Олег Єрмоленко. Прем’єра вистави «Дракон» відбудеться 12 липня під час закриття 39 театрального сезону.

Прес-служба театру