27 березня у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки, з нагоди Міжнародного дня театру, за участі заступника міського голови Тетяни Завгородньої та начальника відділу культури департаменту з гуманітарних питань Наталії Ілларіошиної, вітали провідних майстрів сцени та працівників театру.

Артистка драми вищої категорії Юлія Жиліна за високу професійну майстерність, значні творчі досягнення, талановите створення різнопланових образів, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва міста нагороджена нагрудним знаком «Відзнака міського голови».

За сумлінну працю, відданість театральній справі, відповідальне ставлення до виконання покладених обов’язків та з нагоди Міжнародного дня театру Подякою міського голови відзначили заступника директора з загальних питань Лідію Гебел.

Заслужена артистка України Ніна Лунєгова, провідний майстер сцени Сергій Винокуров,  артисти оркестру Олександр Залевський та Ростислав Мельник нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради за високу виконавчу майстерність та значні творчі досягнення.

За високий професіоналізм, віддане служіння театральному мистецтву, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва міста старший контролер квитків Олена Фьодорова та майстер пошивного цеху Тетяна Шкловська отримали Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради.

Переможцями театрального творчого конкурсу серед молодих акторів Театру ім. Лесі Українки «ТеаТрон-2019»,  що організований місцевим осередком НСТДУ, стали Руслан Куксенко та Ольга Онискевич. Нагородою для переможців стане творча поїздка до театрів Києва та Харкова, де вони зможуть поспілкуватися з колегами, побувати на виставах та репетиціях.

Вітаючи колег зі святом головний режисер театру Сергій Чулков, посилаючись на книгу спогадів американського письменника Ернеста Хемінгуея «Свято, яке завжди з тобою»,    сказав, що праця у театрі, це щоденне свято творення. І займаючись своєю улюбленою справою світ відкривається найяскравішими фарбами, це і є свято, яке завжди з тобою,і  з яким можна поділитися зі сцени театру.

Фото за посиланням  https://cutt.ly/OwsIKd 

Прес-служба театру