АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Вітаємо переможців фестивалю!
24.05.2019
Звітні вистави театральної студії «Гармонія»
30.05.2019

«Зірковий час» – незабаром прем’єра!

Не встигли ще в Театрі ім. Лесі Українки зробити видих  після блискучого завершення ХІ Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні», як одразу занурилися в підготовку до прем’єри музичної вистави. Наразі проходять останні репетиції комедії «Зірковий час».  Ставить спектакль молодий режисер Владислав Таранов. Кам’янські прихильники театру добре пам’ятають Влада як артиста, пам’ятають його яскраві ролі на підмостках нашого  театру, де він робив перші кроки. Тепер же Владислав повернувся в рідне місто в новій творчій іпостасі і запропонував для постановки чудовий драматургічний матеріал – п’єсу «Позичте тенора» одного з найуспішніших американських комедіографів Кена Людвіга.

Якими тільки епітетами не нагороджували  Lend Me A Tenor провідні світові театральні критики: «шедевр», «великий фарс живого класика», «найсмішніше шоу Бродвею», «американські гірки веселощів» … Справді, Кен Людвіг блискуче поєднав в цьому творі легковажність комедії положень з високим мистецтвом … опери! Так-так, саме опери. Адже герої цієї трохи шаленої історії – співаки, менеджери і фанати оперного мистецтва.

Дія відбувається в розкішному номері готелю, що підготовлений  для всесвітньо відомого італійського тенора Тіто Мереллі. Суперзірка приїжджає, щоб дебютувати в одному з оперних театрів США зі своєю коронною роллю Отелло.

Квитки продані, декорації встановлені, оркестр готовий. Але через низку непорозумінь Тіто помилково приймають за покійника. Продюсер Сондерс в паніці. У божевільній спробі врятувати спектакль і обдурити публіку Тіто замінюють Максом, помічником Сондерса, що мріє про кар’єру співака. Але коли справжній тенор раптово прокидається, починається сущий хаос. За увагу зірки борються (іноді – буквально) ревнива дружина тенора, його амбітна партнерка, подружка Макса і кокетлива очильниця оперної гільдії. Втім, все закінчується благополучно і для кожного учасника цієї історії настає свій ЗІРКОВИЙ ЧАС. До речі, саме цей варіант назви для нової вистави – «Зірковий час» – обрав Театр ім. Лесі Українки.

У виставі зайнятий прекрасний акторський склад: заслужені артисти України Ірина Чваркова, Світлана Комарова, Анатолій Вертій, артисти Сергій Винокуров, Юлія Жиліна, Валентина Галенко, Євген Босенко, Богдан Діденко, Вероніка Польова, Вікторія Тютюренко, Владислав Лисенко, Дмитро Сороколат.
Сподіваємося, новий спектакль, прем’єра якого відбудеться 6 червня о 18:00, стане чудовим  подарунком для всіх кам’янчан.