АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

ЗМІ по виставу «Зірковий час»
11.06.2019
Творча майстерня «Гармонія» підбиває підсумки
12.06.2019

Звітна вистава «Аліса в країні чудес» Творчої майстерні «Гармонія»

Вихованці театральної студії при творчій майстерні «Гармонія» звітують перед своїми батьками. Старша група, діти віком від 10 років і старші, приготували для глядачів музичну виставу «Аліса в країні чудес».

   

Захоплені театральним мистецтвом хлопчики й дівчатка із задоволенням відвідують театральну студію, де вони розкривають свій творчий потенціал. Допомагають їм в цьому компетентні і захоплені своєю справою педагоги: хормейстер – Ірина Шульга, хореограф – Микола Дремін та викладач і наставник старшої групи – Валентина Галенко.

За навчальний рік навчити дітей акторській професії доволі складно. Тільки пів року вони опановували ази: орієнтація в просторі, робота в команді, правильне дихання, артикуляція і дикція, вміння запам’ятовувати тексти, задані пози і образно передавати їх. В навчання акторській майстерності входять репетиції, на яких діти на практиці вчаться застосовувати отриманні знання, вміння і навички. І як результат – вистава.

   

Викладач театральної студії, акторка Театру ім. Лесі Українки Валентина Галенко:

Головне – на який результат ми були націлені. З самого початку, я їм пояснювала, що важливо – це отримати задоволення від процесу підготовки і самої вистави. І не важливо, що у когось з юних акторів, щось не вийшло. Можу з впевненістю сказати, що любов до театру в них є.

Займаючись у театральній студії четверо вихованців – Юлія Бондарчук, Соня Криворотова, Ліза Ковтун та Антон Старостін  визначилися зі своїм майбутнім, і вже в цьому році будуть поступати у профільні навчальні заклади.  І навіть якщо не всі студійці будуть пов’язувати своє життя з театром, заняття в такій школі подарували їм впевненість у собі, вміння спілкуватися з публікою і комунікабельність.

Юні актори продемонстрували талановиту акторську гру, а цікаве музичне та відео супроводження, барвисті костюми допомогли зробити спектакль яскравим і незабутнім. Довго не вщухали оплески батьків і запрошених гостей, яким дуже сподобався виступ дітей.

Ми вітаємо вихованців, їх батьків і педагогів студії з закінченням навчального року і бажаємо всім хороших канікул!

 

В Творчій майстерні «Гармонія» працюють:
– театральна студія;
– студія сучасного бального танцю;
– хореографічна студія (класичний танець);
– студія сучасного танцю «Fleur»;
– вокальна студія.

Заняття розпочнуться у новому навчальному році.
Адреса: вул. Миколи Лисенка, 24.