2 та 3 жовтня відбулася прем’єра вистави «Цілую. Леся». Сценарій написала молода режисерка Маргарита Ненашева і  під художнім керівництвом головного режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Чулкова  здійснила постановку вистави,  головну роль виконала заслужена артистка України Марина Юрченко.

Тетяна Лихенко  Не була у нашому театрі 100 років мабуть. Нарешті побувала на спектаклі ” Цілую. Леся”. Вистава подорож за листами Лесі Українки. “Торкнуло”. Гра Марини Юрченко дуже сподобалась. До сліз. Подруга витирала сльози. Я просто майже не вмію плакати. На жаль. Тільки внутрішньо. Може це тимчасово.
Рекомендую. Може мати необернений вплив на ваше життя. З моментальними наслідками. У мене так. Викликає бажання копатися у собі. І навіть відбуваються моментальні дії. Чи то може в мене така енергетика.Рекомендую для дорослих. Ревізія душі. Якщо в вас у житті не було сильних почуттів або стресів, можете не зрозуміти. Інтригую.

Elizabeth Belmas  Майже піврічна пауза – і, нарешті, сталася зустріч із глядацькою залою мого улюбленого театру.
«Цілую. Леся», – ці два слова, виведені Ларисою Косач-Квіткою на листівці своєї сестри, були останніми, написаними нею власноруч. Вистава-подорож стежками листів, нотатків, статей, радості й болю, пізнання себе, любові, дає змогу пролетіти через сторіччя задля зустрічі із живою душею Лесі, яка постає перед нами зовсім іншою, не такою як на всіх хрестоматійних портретах. Слабка й сильна водночас, закохана й вірна собі, легка й засмучена, ображена й змучена, різна. Жива.
Катарсис, що оголив у цей вечір усе – незбагненний. Другий раз у житті під час вистави сльози душили мене. Сталося. І я повернуся, бо ще багато зосталося почути, а бажання відчувати аромат “зов’ялих троянд” – невичерпне.

Анна Мегера  Талант, Красота и Любовь 
Я под Огромным Впечатление от Премьеры “Цілую. Леся”, которая состоялась в #ТеатреимЛесиУкраинки в г.Каменское.
Жизнь Великой Леси Украинки в предстравлении-путешествии!
Marina Yurchenko, БРАВО!!! Спасибо, за великолепную Лесю!

Юлія Володіна На премьере спектакля #ЦілуюЛеся История Леси Украинки, которая трогает до глубины души

Наталья Деменникова Сказати про цю виставу “сподобався”- це ничего не сказати…
Я забула про час, забула про те що сьогодні було до неї и що планувала робити після….
Гра Марини просто геніальна! Я навіть не знаю чи можна це назвати грою.
Дивлюся і не розумію як це взагалі можливо! Увібрати в себе стільки слів, прожити і транслювати їх з такою величчю та силою, що аж дух захоплює !!!.
І потрапляють ці слова прямо в серце, прямо в душу.
Наче тоненькі голочки протирають міцну стіну, за якою приховані всі бурхливі почуття , яким немає місця в повсякденному житті і вони крапля за краплею течуть по щокам без зупинки….
І сльози ті не від болю чи жалю – то просто емоції через край.
Дякую за ці відчуття, Марино.
Браво!

Нина Гарник Майже сьома вечора. Зупинка ДМК. А я під враженням від вистави “Цілую. Леся”. Магія театру. Катарсис. І все це, насамперед, створили дві жінки- Маргарита Ненашева та Марина Юрченко. Спасибі вам, бо душа наповнена почуттями до краю. Не хочеться їх розхлюпати. Для нашого міста – це ПОДІЯ! Друзі, йдіть на виставу! Йдіть і все! Це треба бачити. І плакати. І зачудовуватися. Бо є в нас Леся, і є у нас ТЕАТР! P.S. Чоловік дружині, виходячи з театру – А я думав, що все про неї(Лесю) знав…

Ольга Голота Образ людського духу, вибух духовності і інтелігентності, летюча Зірка, яка проклала яскравий слід сучасникам і прийдешнім поколінням, урок гідності, гордості, незламності духу і віри в світле майбутнє. Мала вдачу сьогодні поринути у світ драми,мрій,кохання,незламності,віри і сили. Відчуття,що переповнювали протягом дійства, можна порівняти з кардіограмою- піднесення і занепад, віра і прокляття,сила і зневіра…fin de si.. Гра акторів неперевершена,торкається найпотаємнішого,дістає на поверхню те,що намагаєшся сховати. Світло,музичне оформлення,хореографія- вищий рівень!!! Символи,про це окремо…кожен предмет на сцені – мистецька знахідка, відтворення ідей. Чекаю далі…