1

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР  оголошує результати конкурсу:
За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «Артист оркестру вищої категорії (скрипка-альт)»,  який відбувся  20.01.2022 року, переможцем визнано:   Залевського  Олександра Євгенійовича

2

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки  м. Кам’янського» КМР  оголошує результати конкурсу:
За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «Помічник режисера»,  який відбувся  20.01.2022 року, переможцем визнано:  Шевченко Марину Миколаївну

3

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки  м. Кам’янського» КМР  оголошує результати конкурсу:
За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «Завідувач художньо-постановочної частини »,  який відбувся  26.01.2022 року, переможцем визнано: Тимченко Вікторію Анатоліївну

4

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР   оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

  • Завідувач трупою – 1 посада
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр); досвід роботи за професією.
В перелік документів, що подаються, входять:
– заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
– заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
– копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– творче резюме.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром ім.Лесі Українки м. Кам’янського та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Дата і місце проведення конкурсу:
Конкурс проводиться 10.02.2022 р. (два етапи в один день):
1-й етап (розгляд документів) –   14.00, 2-й етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) – о 14.30; Дніпропетровська обл.., м. Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2, будівля Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського.
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 09.02.2022 року (включно), за адресою: 51925, Дніпропетровська область,    м. Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2, відділ кадрів.
За довідками звертатися за тел.:, 067-653-23-58, 067-630-88-81
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.