Звичайно ж, питання, винесене в назву вистави, риторичне. Всім добре відомо про існування такого закладу як пологовий будинок. Саме там щодня відбувається диво – народжуються нові життя. Там жінки не тільки відчувають ні з чим незрівнянну радість, а й покладають на себе тягар відповідальності за майбутнє дитини. Там ухвалюються найважливіші рішення, зникають одні проблеми, і тут же виникають нові…  Отже, життя в цій установі вирує, даруючи драматургам несподівані, інколи, смішні, а буває і сумні сюжетні колізії.

Дія п’єси «Звідки беруться діти?» відомого українського письменника і кіносценариста Анатолія Крима відбувається в пологовому будинку невеликого провінційного містечка. Головні героїні – 4 жінки при надії. Але кожна по-своєму відноситься до майбутньої дитини і до дітей взагалі, кожна потрапляє в різні нестандартні ситуації, пов’язані з материнством і улюбленими чоловіками.

Підтримати «матусь» і допомогти впоратися з особистими переживаннями намагається головний лікар Маргарита Андріївна, а також санітарочка Паша.  Доля звела цих жінок не випадково. Кілька днів в пологовому будинку докорінно змінили життя кожної…

Спектакль відзначений дипломами фестивалю-конкурсу театрів Придніпров’я “Січеславна-2016″ у номінаціях «Кращий драматичний спектакль» і «Краща жіноча роль другого плану” — Юлія Жиліна  за роль ПОЛІНИ.


Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун
Художник-постановник – Ірина Кохан
Виставу ведуть помічники режисера Вікторія Тимченко, Людмила Соляник


ДІЙОВІ ОСОБИ І ВИКОНАВЦІ:
МАРГАРИТА АНДРІЇВНА –  заслужена артистка України  Ірина Чваркова
ПОЛІНА – Юлія Жиліна
АННА – заслужена артистка України  Світлана Комарова
ОКСАНА –
ЖАННА – Тетяна Білянська
ПАША – Валентина Галенко
НАТАЛІЯ –  заслужена артистка України Марина Юрченко
ТИМОФІЙ –  Дмитро Алексеєнко, Олег  Єрмоленко
АНДРІЙ –  Руслан Куксенко


А. Крим
Лірична комедія на 2 дії
Тривалість: 2 години  з антрактом
Вистава йде російською мовою
Прем’єра 28.05.2015